Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Videos
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
Ana sayfa

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD Sertifikalar
Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD Sertifikalar
Машина хорошо работает, после продажи услуги на месте !İyi makine performansı, yerinde satış sonrası servis

—— Alex ***

Zamanında teslimat, yetenekli mühendisler!

—— Tuyen ***

Ben sohbet şimdi

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD

1 2 3 4
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
şirket resmi Depo resmi Sergi resmi Tayland şirketi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : BİRLEŞİK KAZANÇ
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 20,000,000-30,000,000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Şirket tanıtımı:

 

Birleşik Win Paketi Co, Ltdulaşım ve bilgi avantajları ile ChangJiang Nehri'nin hinterlandı Changzhou'da yer almaktadır.PP üretimi yapmaktadır.PET dokuma olmayan makineler.Changzhou United Win Pack Co., LtdÇin'de ve yurtdışında çok sayıda müşterisi var ve bu yıllarda yüzün üzerinde hat kurmayı başardı.Ana Çin pazarları Hebei eyaleti, Shandong eyaleti, Jiangsu eyaleti, Zhejiang eyaleti, Guangdong eyaleti ve Guangxi eyaletidir.Uluslararası pazarlar Vietnam, Singapur, Endonezya, Hindistan, Türkiye, Pakistan, Rusya ve Polonya'dadır.Changzhou United Win Pack Co., Ltdher zaman "ahlakta dürüst ve güvenilir olun, iş dünyasında profesyonel ve yenilikçi olun" ilkesine bağlı kalarak ve satış sonrası yüksek kaliteli hizmet sunmak için "kaliteye adanmış olun, hizmete adanmış olun" operasyon konseptine bağlı kalmıştır. kendi yüksek teknoloji ekibimiz ve ortaklarımızın teknolojik yedeklemesi "Müşterileri artırmak, kendimizi geliştirmekle birlikte gelişme" üniforma arayışımızdır.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 0

 

 

Fabrika Bilgileri:

 

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO., LTD, pp dokuma makineleri, dokuma olmayan makineler, monofilament üretim hattı yapışkan bant makinesi, multifilament ekstrüzyon iç içe büküm makinesi, dairesel tezgahlar ve yedek parçalar vb. tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.

Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur, kurulan yerel servis şubesi ile müşteri övgü oranı %100'e ulaştı.Piyasada %70'den fazla.

Donanımlı tesisler ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Satış ağımız dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır. Ekibimiz seçkinlerle başarılı bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyor.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 1

İletişim bilgileri
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. James

Tel: 13775115785

Faks: 86-519-88676387

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)